AKTUÁLNÍ NABÍDKA

KAMEROVÉ SYSTÉMY

SERVIS

Inovace stávajících IP kamerových systémů

IP CAM VIEWER pro Android

 

Novinka, kterou ocení majitelé IP kamerových systémů. Aplikace IP CAM VIEWER pro mobilní telefony a tablety s operačním systémem Android, umožní připojit se na kamerový systém prakticky odkudkoliv, kde je pokrytí mobilním internetem, nebo wifi. V základní verzi, která je zdarma, lze do aplikace přiřadit 6 kamer, na které se lze dívat současně. Při přiblížení obrazu z jedné kamery, lze aktuální snímek na obrazovce zařízení zvětšit až do detailu maximálního rozlišení, které poskytne kamera a následně pořídit jeho „fotografii“ na paměťovou kartu mobilního zařízení a vzápětí „fotografii“ odeslat například pomocí e-mailu. Překvapující je, že prvotní načtení probíhá ve formě statických totografii, následně dojde k „nakešování“ videa do zařízení, které následně přehrává živý obraz z kamer se sníkovací frekvencí cca 1 snímek/s.

Neomezená verze, která je pro neomezený počet kamer a umí z nich dokonce nahrávat video, je za překvapující cenu přibližně 80,-Kč.

Výborná aplikce, která opět posunuje kamerové systémy o kus dopředu.

 

Provádíme instalaci a konfiguraci této aplikace, tak úpravu stávajících a montáž nových kamerových systémů.

 

http://www.simplemobilereview.com/wp-content/uploads/2011/08/ip-cam-view-lite.png

 

Kontakt:

 

Provozovna:

FADRNY.NET

Orlická kasárna 740

564 01 Žamberk

 

 

 

 

 

Fakturační údaje:

Přemysl FADRNÝ

Pod vlekem 158

564 01 Dlouhoňovice

 

IČO: 72924012, DIČ: CZ7812033691

Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: TOPlist